Szafka nocna "014"

490,00 zł

Szafka nocna 014 została zaprojektowana z myślą o łóżku o tej samej nazwie jednak jej niepowtarzalny uniwersalny design spowodował że jest to najczęściej wybierana szafka nocna do naszych łóżek. Szafka 014 wyposażona jest w dwie pojemne szuflady. Ponad 14cm głębokości do przechowywania pozwala zmieścić w nich naprawdę wiele. Szafka nocna to nieodzowny element w sypialni, w parze z łóżkiem tworzy obowiązkowy mebel na którym odłożymy budzik, telefon czy książkę.

Kategoria: Szafki nocne
SKU
AR/SN/014/01

Szafka nocna 014 została zaprojektowana z myślą o łóżku o tej samej nazwie jednak jej niepowtarzalny uniwersalny design spowodował że jest to najczęściej wybierana szafka nocna do naszych łóżek.

Produkt wyposażony jest w dwie pojemne szuflady oparte o niewidoczne prowadnice firmy BLUM zapewniające komfortowe otwieranie i cichy domyk. Ponad 14cm głębokości do przechowywania pozwala zmieścić w nich naprawdę wiele. Szafka nocna to nieodzowny element w sypialni, w parze z łóżkiem tworzy obowiązkowy mebel na którym odłożymy budzik, telefon czy książkę.


CECHY PRODUKTU

  • szafka nocna 014 wykonana jest w 100% z litego drewna bukowego na całej długości elementów
  • posiada dwie funkcjonalne szuflady na prowadnicach Tandem firmy BLUM zapewniające komfortową obsługę oraz cichy domyk, wysokosć szuflad ~140mm
  • szuflady otwierane są za pomocą wnęki na palce
  • grubość elementów: 20, 25, 55mm
  • całkowity wymiar zewnętrzny szafki: szerokosć~480mm, głębokość~400mm, wysokość~410mm
  • orientacyjny czas montażu: zmontowana
Więcej informacji
Ilość szuflad 5 szuflad
Głębokosć 40
Szerokość 48cm
Wysokość 41
Czas wysylki 21 dni
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szafka nocna "014"
Twoja ocena
Podobne produkty