Elegancja, efektywność oraz funkcjonalność

Każdy klient, który ceni sobie elegancję, efektowność oraz funkcjonalność w przystępnej cenie, może odnaleźć wszystkie te cechy w naszych meblach.


Wysoka jakość produktów przez nas oferowanych wynika z użycia do ich produkcji jedynie najlepszych materiałów. Potwierdza to fakt, że przeszły one rygorystyczne testy wytrzymałościowe wykonane przez Pracownię Badań i Atestacji Mebli na Wydziale Technologii Drewna, Katedry Meblarstwa w Poznaniu.

Wiesz gdzie jesteśmy

Siedziba firmy:                            

Dąbków 16

37-600 Lubaczów

e-mail: info@bedmoor.pl

tel. 508955663

Adres korespondencyjny i do wystawiania faktur:

Sekwoja Maria Marczak Sp.j.

Dąbków 16

37-610 Lubaczów

NIP: 793-000-14-05
Naprawdę warto!

Podejmujemy wszelkie możliwe starania, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów.

Przebieg zamówienia

  • Dokonanie zamówienia jest bardzo proste, Klient już od początku może mieć pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie, szybko i bez żadnych niepożądanych komplikacji.

  • Produkcja mebli przebiega w terminie określonym w karcie danego produktu.

  • Dla bezpieczeństwa meble pakowane są w pięciowarstwowe kartony, a wcześniej dokładnie zabezpieczone folią bąbelkową oraz niezbędnymi przekładkami piankowymi.

  • O gotowości na realizację zamówienia informujemy za pomocą e-maila. Po potwierdzeniu odebrania wiadomości przez Klienta wysyłamy zamówiony produkt.

  • Przesyłki dostarczamy przede wszystkim za pośrednictwem zaufanych firm kurierskich i to już do 48 godzin w dni robocze. Kurier dostarcza przesyłkę w ustalonych wcześniej godzinach.

Skontakuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń: tel.: 508955663 lub napisz info@bedmoor.pl