Łóżko "Laverta"

1 830,00 zł

Łóżko bukowe LAVETRA to mebel o prostej aczkolwiek bardzo stabilnej konstrukcji. Masywne elementy podkreślone zostały sporym zaokrągleniem w narożnikach łóżka, co nadało konstrukcji niezwykłej lekkości i przysłowiowego „smaku”. W przedniej części łóżka widoczna jest rama, podkreślająca charakter mebla. Podobne rozwiązanie zastosowano od strony funkcjonalnego wezgłowia. Łóżko wykonane jest w technologii drewna litego na całej długości elementów. Wykończone olejem meblowym oraz zabezpieczone dodatkowo woskiem na bazie wosku carnouba.

Kategoria: Łóżka
SKU
Łóżko "Laverta"
Nowy

łóżko LAVERTA 

łóżko LAVETRA to bukowe łóżko prostej aczkolwiek bardzo stabilnej konstrukcji. Masywne elementy podkreślone zostały sporym zaokrągleniem w narożnikach łóżka, co nadało konstrukcji niezwykłej lekkości i przysłowiowego "smaku". W przedniej części łóżka widoczna jest rama, podkreślająca charakter mebla. Podobne rozwiązanie zastosowano od strony funkcjonalnego wezgłowia.

Łóżko wykonane jest w technologii drewna litego na całej długości elementów. Wykończone olejem meblowym oraz zabezpieczone dodatkowo woskiem na bazie wosku carnouba. Jest to najtrwalsza odmiana wosku zabezpieczająca powłokę przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych (woda, naświetlenie). Podpory na których spoczywa stelaż i materac są umieszczone stosunkowo wysoko co powoduje że płaszczyzna użytkowa łóżka (górna powierzchnia materaca) znajduje się na poziomie 45cm (dla materaca 16cm) i wyżej. Belka środkowa łóżka LAVERTA wsparta jest dodatkowymi dwiema nóżkami nadając dodatkowej sztywności i wytrzymałości meblowi.  Dzięki takiej konstrukcji łóżko staje się bardzo wygodne i praktyczne w użytkowaniu.
Do łóżka można zastosować dowolny stelaż, polecamy w szczególności stelaże z listwami elastycznymi.

 

ŁÓŻKO LAVERTA – ISTOTNE WYMIARY

 • Łóżko wykonane jest w 100% z litego drewna bukowego na całej długości elementów (elementy stelaża i podpór pod stelaż wykonane ze sklejki brzozowej jednorodnej)
 • Łóżko posiada belkę środkową z dodatkowymi dwoma nóżkami co dodatkowo zwiększa stabilność i sztywność łóżka
 • Grubość elementów: 2,5cm
 • Wymiar wewnętrzny na materac: 120, 140, 160, 180 (x200)cm /możliwość wykonania łóżka o nietypowych rozmiarach do 220cm długości/
 • Całkowity wymiar zewnętrzny łóżka: długość materaca +16cm, szerokość materaca +5cm
  przykład: masz materac 160×200, całkowity wymiar zewnętrzny łóżka wynosi 165x216cm
 • Głębokość pod materac i stelaż: 10cm
  przykład: masz materac o grubości 20cm i stelaż o grubości 4cm, materac będzie wystawał ponad ramę łóżka 14cm i tym samym powierzchnia użytkowa materaca będzie na wysokości ok 47cm od podłoża
 • Wysokość ramy od podłoża: 33cm
 • Wysokość szczytu od podłoża: 73cm
 • Prześwit pod łóżkiem: 20cm
 • Orientacyjny czas montażu: ok. 1h
 • Do zestawu dołączona graficzna instrukcja montażu, wszystkie niezbędne okucia i podstawowe narzędzia (możesz zmontować swoje łóżko bez posiadania własnych narzędzi)

 

Więcej informacji
Dołączony stelaż Nie
Pojemnik na pościel N/D
Kształt łóżka prostokątne
Czas wysylki 21 dni
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Łóżko "Laverta"
Twoja ocena